Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଡିଶାର Top Female Singer ମାନଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଅଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଏହି ଗାୟିକା ମଧ୍ୟ ବହୁ ଗାୟିକା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଏହି ଗାୟିକା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମାନ ଙ୍କ ନା କଣ ରହିଛି ଓ ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ କେମିତି ଜାଣିବା ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,

ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଗାୟିକା ଙ୍କ ଗୀତ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ନିଜ ଗୀତ ପାଇଁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ତାହେଲେ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ନାମ ହାଉଛି ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲ ।


ଦିପ୍ତିରେଖା ପାଢୀ – ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଗାୟିକା ଗୀତ ଶୁଣିବା ସହିତ , ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଜଣେ ଭଲ ଗାୟିକା ହବା ସହିତ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ । ଦିପ୍ତିରେଖା କିଛି ମାସ ତଳେ ବିବାହ କୃଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ନାମ ହାଉଛି ସୌମ୍ଯରଞ୍ଜନ ଶତପଥି ।

ଶ୍ରୀୟା ମିଶ୍ର – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଜଣକ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟକ ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଙ୍କୁ ।

ଶୋହିନୀ ମିଶ୍ର – ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ଓଡିଶା ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ , ତାହେଲେ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ହିମାଂଶୁ ଶେଖର ପତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।


କୃଷ୍ଣ ପ୍ରିୟା ମିଶ୍ର – ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ଜଣେ ଜଣା ସୁନା ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନ୍ମଥ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।


ଗୀତା ଦାସ – ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଙ୍କୁ ଆପଣ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ନିଜ ଗୀତ ପାଇଁ ଆଜି ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ , ଏହି ଗାୟକ ଜଣକ ପ୍ରାର୍ଥନା ରେ ଭଜନ ଅନ୍ତକ୍ଷରି ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ।


ସ୍ଵର୍ଗତ ତପୁ ମିଶ୍ର- ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ ଓ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଗୀତ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ଔ ନାହାଁନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ଦୀପକ ପୂଜହରି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *