Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ଶାଶୁଘରେ ସ୍ଵାମୀ ଅରବିନ୍ଦଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରିଲେ ଜାଙ୍କଲିନ (Janklin)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଚର୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରାୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ହଉ ବା ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ଏହି ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତା ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ସରିଯାଇଛି , ତେବେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଅବସର ରେ ଅରବିନ୍ଦ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାଙ୍କଳିନୀ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଅରବିନ୍ଦ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସହ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ତାହେଲେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ସହ ବେସ ଧୁମଧାମ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଅରବିନ୍ଦ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଯାଙ୍କଲିନ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରେ ବହୁ ଖୁସି ରେ ଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଜାଙ୍କଳିନୀ ନିଜ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ପାଇଁ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *