Breaking News

ଅନୁଭବ ବର୍ଷା (Varsha) ବିବାଦରେ ନୂଆ ଟୁଇଷ୍ଟ – ହାଇକୋର୍ଟରେ ବିବାଦର ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଆସିଲା ରାୟ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ଯୋଡି ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଏନକେ ବିବାଦ କଟକ ର ଫମିଲି କୋର୍ଟ ରେ ଚାଲିଛି । ତେବେ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ରେ ଏହି ବିବାଦ ର ସମାଧାନ କରିବା ରେ ବହୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିବାରୁ ଅନୁଭବ ନିଜେ ହାଇ କୋର୍ଟ ର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ବିବାଦ ର ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଏହି ଆବେଦନ କୁ ଗ୍ରହଣ କରିନାହିଁ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେହେତୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଏନକେ ବିବାଦ ବର୍ତ୍ତମାନ କଟକ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ରେ ଏହାର ବିଚାରଧିନ ରହିଛି ସେଥିପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ ରେ ମନା କରି ଦେଇଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଙ୍କ ବିବାଦ ର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ବହୁତର ଚେଷ୍ଟା କରିଛି କିନ୍ତୁ ଅନୁଭବ ଉପସ୍ଥିତ ହଉଥିବା ସମୟ ରେ ବର୍ଷା ଆସୁନଥିବେ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଥିବା ସମୟ ରେ ଅନୁଭବ ଆସୁନଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଭୟ ଙ୍କ ଏକକାଳୀନ ଉପସ୍ଥିତି ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିୟାଲା ହାଉସ ଅଦାଲତ ରୁ କଟକ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ଏହି ବିବାଦ ର ସମାଧାନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କରିବା ପାଇଁ ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ସମାଧାନ କରିପାରି ନହିଁ , ସେଥିପାଇଁ ଅନୁଭବ ହାଇକୋର୍ଟ ର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଏହାର ଅନ୍ତ ଘଟାଇଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେହେତୁ ଏହାର ବିଚାରଧିନ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ରେ ଚାଲିଛି ସେଥିପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ ମନା କରିଦେଇଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.