Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Archita) ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ କେମିତି ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ , ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୧ ତାରିଖ ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ବିବାହବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ବେଶ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି , ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ବହୁ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ଓ ପରସ୍ପର କୁ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତୀ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ବିବାହ ପର ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଓ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ସହିତ ବେଶ ଧୂମ ଧାମ ରେ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି କୁ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନ ଅବସର ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ତାଙ୍କୁ ସପ୍ରାଇଜ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ଶାଶୁ ଘରେ ପାଳନ କରିବା ସହିତ ନିଜ ବାପ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ ସେଠାର ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି କୁ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଅର୍ଚିତା ୧୯୯୦ ମସିହା ଜୁନ ୨୯ ତାରିଖ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ହେଉଛି ୩୨ ବର୍ଷ । ସେ ମାତ୍ର ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଟି ଥିଲା ଓଃ ମାଇଁ ଲଭ ଓ ତା ପରେ ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ସୁପର ଡୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗାଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପୁରୀ ସମୁଦ୍ର ବେଳା ଭୂମି ରେ ବୁଲିବା ସହ ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ଏହି ଭିଡିଓ ରେ କେବଳ ଅର୍ଚିତା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସବ୍ୟସଚି ନଜର ଆସି ନାହାଁନ୍ତି ।। ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *