Breaking News

ବଡ ଖବର – ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏକାଠି ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ! ( Anubhav Varsha), ବର୍ଷାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଅନୁଭବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ ଟିଭି ପରଦା ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି , ତେବେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ନାମ୍ ରହିଛି ବିଜୟିନୀ ଯାହାର ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଗଲା ମଙ୍ଗଳ ବାର ଦିନ ଠୁ ସରି ଯାଇଛି ।


ଏହି କଥା ଟି ନିଜେ ବର୍ଷା ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ଟି ଅନୁଭବ ଦେଖିବା ପରେ ବର୍ଷା ଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଅନୁଭବ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ବିଜୟିନୀ ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଟି ଖାସ କରି ମହିଳା ମାନ ଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିବା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ ହୋଇ ପାରିନାହିଁ ଓ ଏହି ବିବାଦ ପାଇଁ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ବହୁ ଦିନ ଧରି ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ ।


ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ସବୁ ର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ବିବାଦ ର ସମାଧାନ ନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ । ତେବେ ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ଅନୁଭବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଯେ ସମ୍ମାନନୀୟ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ତୁମର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁଟିଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଓ ତମେ ଆରମ୍ଭ ରୁ ହିଁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ନିଷ୍ପତି ନବା ରେ। ସ୍ବାଧିନ ରହି ଆସିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହା କହିବା ସହିତ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ବର୍ଷା ଙ୍କ ସଫଳତା ପାଇଁ କାମନା କରୁଛି । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।। ତେବେ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କର ଏମିତି ଭଲପାଇବା ବଢୁଥିବା ଦେଖି ଦର୍ଶକ ମାନେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବୋଧେ ସେମାନେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏକାଠି ହେବେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *