Breaking News

ବିବାହ କରିବେ ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁଲସୀ (Swetlana Bhattacharya) ! ଦେଖନ୍ତୁ ହଳଦୀ ରସମ ଭିଡିଓ, କଣ ସତରେ ଏହା ତାଙ୍କ ବାସ୍ତବ ଜୀବନର ବିବାହ ?

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଧାରାବାହିକ ରେ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ସରିଯାଇ ଥାଏ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥାଏ , ଯାହାଫଳ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ମନ ଦୁଃଖ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ତୁଲସୀ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ତୋ ଅଗଣାର ତୁଲସୀ ମୁଁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଙ୍କ ନାମ ହଉଛି ଶ୍ବେତଳିନୀ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ଯ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଲିପ୍ସ ମିଶ୍ର ।

ତାହେଲେ ଆପଣ ଆଜି ପ୍ରଥମ ତୁଳାଷୀ ସ୍ବେତାଳିନୀ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ଯ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତୁଲସୀ ଧାରାବାହିକ ରେ । ତେବେ ସ୍ବେତାଳିନୀ ଧାରାବାହିକ ରୁ ହଠାତ କେଉଁଆଡେ ଉଭାନ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲା ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଏକ ନୂଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହାର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ବେସ ଜୋରସୋର ଚାଲିଛି , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଶୁଟିଙ୍ଗ ର କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଫଟୋ ରେ ସ୍ବେତାଳିନୀ ହଳଦୀ ରସମ ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହା କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ର ହଳଦୀ ରସମ କିନ୍ତୁ ନା ବନ୍ଧୁ ଏହା ହେଉଛି ରିଲ ଲାଇଫ ର । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ର ନାମ ହଉଛି ମଙ୍ଗୁଳା କନ୍ୟା ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ରେ ଚନ୍ଦନ ଓ ନିଶା ଅଭିନୟ କରିବେ ଓ ଏହା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବା କୁ ଯାଉଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.