Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିବାନୀ (Sivani) ଆନିଶା ଓ ସୁଭାଶିଷ ଙ୍କ ଝିଅ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଆନିଶା ଶର୍ମା ଓ ଶୁଭାଶିଶ ଙ୍କ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ବିବାହ କିଛିବର୍ଷ ପରେ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି ଓ ତାଙ୍କ କନ୍ୟା ର ଫଟୋ ଆନିଶା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଓ ନିଜ ଝିଅ ର ନାମ ରଖିଛନ୍ତି ଭିୟୋନା ଶର୍ମା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଭିୟୋନା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏକୋସିଆ ସରିଯାଇଛି ଓ ଏହି ଏକୋସିଆ ଦିନ ରେ ଅନିଶା ତାଙ୍କ ଝିଅ ପାଇଁ କ ସୁନା ର ଭେସ୍ଳେଟ ଦେଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ଯ ମଧ୍ୟ ଭିୟୋନା ଙ୍କୁ ଉପହାର ବହୁ ସାରା ବେବି ପ୍ରାଡ଼କ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଭାସିସ ଓ ଆନିଶା ଙ୍କ ଝିଅ କୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ ଧରିବା ସହିତ ଖେଳୁଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହାଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବା ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ ଶିବାନୀ ସଂଗୀତା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଶିବାନୀ ସଙ୍ଗୀତା ସୁଭାସିସ ଓ ଆନିଶା ଶର୍ମା ଙ୍କ ଝିଅ କୁ ଧରିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.