Breaking News

ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତ୍ରୀ Rinky ଦିନେ ଫଳ ଓ ଅଣ୍ଡା ବିକି ପେଟ ପୋଶୁଥିଲେ, ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପରେ ଏମିତି ବଦଳି ଯାଇଛି ଜୀବନ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଆମେ କିଛି ଅତୀତ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ହଁ ବନ୍ଧୁ କାରୋନା ସମୟ ରେ କିପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଫଳ ମୂଳ ବେପାର କରିଥିଲେ , ସେ କରୋନା ସମୟ ରେ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହିଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କାରୋନା ସମୟ ରେ ବହୁତ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନଜୀବିକା ହରାଇ ବେସ ଅସୁବିଧା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବେସ ଅଧିକ ପକାଇଥିଲା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତା ମାନେ ନିଜ ଜୀବିକା ହରାଇ ଘରେ ବସିଥିଲେ ଓ ବହୁତ ହଇରାଣ ରେ ମଧ୍ୟ ପଡିଥିଲେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ମାତ୍ର କିଛି ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ହଇରାଣ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଓଡିଆ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଋଙ୍କି ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ରିଙ୍କି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ବହୁ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ , ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ପ୍ରତିଭା ମହାରଣା , ତାହେଲେ ପ୍ରତିଭା ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତିଭା ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କାରୋନା କାରଣ ରୁ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ଲକ ଡାଉନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା , ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଞ୍ଚିତ କରି ରଖିଥିବା ଟଙ୍କା ଖର୍ଛ ସରିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ହଇରାଣ ହେଉଥିଲେ । ତାହେଲେ ସେ ଏକ ଫଳ ଦୋକାନ ଖୋଲିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅଭାବ କୁ ପୂରଣ କରି ପାରିଲା ନହିଁ ।

ସେଥିପାଇଁ ସେ କାରୋନା ସମୟ ର ଦେବଦୂତ ସାଜିଥିବା ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଓ ସବ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ହସ ଫୁଟାଇ ପାରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ କାରୋନା ସମୟ ରେ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ ॥ ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.