Breaking News

ଏହି ଦୁଇ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲ ରୁ ଏମିତି କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରିଲା ପୋଲିସ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚା କୁ ଆସିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୂର୍ବ ରୁ ପ-ର୍ଣ ଭିଡିଓ ରାକେଟ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ରେଥିବା ସମୟ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ-କ୍ସ ରା-କେ-ଟ  କୁ ନେଇ ବେସ ଚର୍ଚା ରେ ଅଛି ମୁମ୍ବାଇ । ଗତ ଶୁକ୍ରବାନ ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତ ରେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତେବେ ଏହି 25 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ସେ-କ୍ସ ରା-କେ-ଟ ଚଳଉଥିଲେ ।


ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ଆଉ ଆଉ ଜଣେ ମଡେଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏକ 5 ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ରେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଚାଲି ଆସୁଥିଲା ସେ-କ୍ସ ରା-କେ-ଟ । ତେବେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ 5 ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ରେ ରେ-ଡ କରି ଥିଲା ଓ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଏକ ସାବୁନ ର ବିଜ୍ଞାପନ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ 2 ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଉଥିଲେ , ଏହି କଥା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଜାଣିବା ପରେ ନକଲି ଗ୍ରାହକ ଭାବେ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସେ ସେଠାରେ ଦେଖିବା ପରେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ ଇଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଛି ॥

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *