Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବି-ବା-ହି-ତ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଯୁବକ ପ୍ରେ-ମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ, ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଚପଲ ରେ ମା-ରୁ-ଥି-ବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ଖନ୍ତପଡା ଥାନା ଅଧିକ ସେରଗଡ ଅଞ୍ଚଳ ର ରେ 16 ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ଜଣେ ମହିଳା ,ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ମା-ରୁ-ଥି-ବା-ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା କୁଲାଗିଛି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ତୁରିଗୁଡିଆ ଅଞ୍ଚଳ ର ଜଣେ ଯୁବକ ସେରଗଡ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଥିବା ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କ ସହ ଫେସବୁକ ରେ ଚାଟିଙ୍ଗ ପରେ ସେ ମୋବାଇଲ ରେ ନମ୍ବର ଆଣି କଥା ହେଉଥିଲେ । ତେବେ ସେରଗଡ ଟୋଲଗେଟ ନିକଟ ରେ ମହିଳା ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଓ ଫୋନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ସେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଜଣକ ସେହି ସ୍ଥାନ ରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଓ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିଜ ଚପଲ ମାଧ୍ୟମ ରେ ବା-ଡେ-ଇ-ଥିଲେ ଓ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଭାଷା ରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କିଛି ସମୟ ରେ ପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିକି ଏହା କୁ ଅଟକାଇବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡିଓ – ମଣିଷ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କରିଲା ଛେଳି! ନିଜେ ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସବୁ ଦିନ କିଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *