Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ରାତି ୧ଟା ରେ ଲିପ୍ସା (Lipsa) ଓ ଦେବାଶିଷ ଏମିତି କାମ କରୁଥିଲେ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶୟ ଜାଣିଥିବେ ଦେବାଶିଷ ଙ୍କୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ଆଲବମ ହିରୋ ଭାବେ ପରିଚିତ ଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଠିକ ସେହି ପରି ଆପଣ ମାନେ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭିର ହେ ପ୍ରଭୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ଏହାର ନାମ ରହିଛି ରଙ୍ଗିଲା ବୋହୁ 2 । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହାର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ବେସ ଜୋର ସୋର ରେ ଚାଲିଛି । ତେବେ ଏହି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ଏହି ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ରାତି ୧:୦୦ ରେ ହେଉଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଚଳଚିତ୍ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ଚାଲୁଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଓ ଏହି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ କୁ କିଛି ଦର୍ଶକ ଦେଖି ଏହା ରିଅଲ ଭାବି ନିଅନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେମିତି କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେବାଶିଷ ଓ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ର ଙ୍କ ରାତି ୧:୦୦ ରେ ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଯାହା କୁ କିଛି ଦର୍ଶକ ଦେଖିବା ପରେ ଏହା କୁ ରିଅଲ ବୋଲି ମନେ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ପଛ ରେ ଥିବା ରହସ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *