Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ରାତି ୧ଟା ରେ ଲିପ୍ସା (Lipsa) ଓ ଦେବାଶିଷ ଏମିତି କାମ କରୁଥିଲେ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶୟ ଜାଣିଥିବେ ଦେବାଶିଷ ଙ୍କୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ଆଲବମ ହିରୋ ଭାବେ ପରିଚିତ ଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଠିକ ସେହି ପରି ଆପଣ ମାନେ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭିର ହେ ପ୍ରଭୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ଏହାର ନାମ ରହିଛି ରଙ୍ଗିଲା ବୋହୁ 2 । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହାର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ବେସ ଜୋର ସୋର ରେ ଚାଲିଛି । ତେବେ ଏହି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ଏହି ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ରାତି ୧:୦୦ ରେ ହେଉଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଚଳଚିତ୍ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ଚାଲୁଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଓ ଏହି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ କୁ କିଛି ଦର୍ଶକ ଦେଖି ଏହା ରିଅଲ ଭାବି ନିଅନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେମିତି କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେବାଶିଷ ଓ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ର ଙ୍କ ରାତି ୧:୦୦ ରେ ସୁ-ହା-ଗ ରାତି ର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଯାହା କୁ କିଛି ଦର୍ଶକ ଦେଖିବା ପରେ ଏହା କୁ ରିଅଲ ବୋଲି ମନେ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ପଛ ରେ ଥିବା ରହସ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.