Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ନାଗ ନାଗୁଣୀ ମିଲନର ବିରଳ ଦୃଶ୍ୟ , ମନରେ ଭକ୍ତି ଥିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ବିରଳ ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ନାଗ ନାଗୁଣୀ ଙ୍କ ମିଳନ ପ୍ରାୟତ ଅଧିକ ଗାଁ ଗହଳି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ରାଜଧାନୀ ରେ ଏହିଭଳି ବିରଳ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।


ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ନାଗ ନାଗୁଣୀ ଙ୍କ ମିଳନ ଦୃଶ୍ୟ ଗାଁ ଗହଳି ଯଦି କିଏ ଦେଖିଥାଏ ତ ତାର ନିକଟ ରେ ଏକ ବଡ ଧଳା ଲୁଗା ପରି ହଳଦୀ ପାଣି ପକାଇଥାଏ ଓ ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା ସେମାନ ଙ୍କ ର ମଙ୍ଗଳ ହୋଇଥାଏ ଓ ଜୀବନ ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନଥାଏ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ନାଗ ନାଗୁଣୀ ଙ୍କ ବିରଳ ଦୃଶ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ବର ର ରାଜ ମହଲ ଛକ ନିକଟ ରେ ଥିବା ଏକ ରାସ୍ତା ର ଡ୍ରେନ ଉପରେ ବସା ଯାଇଥିବେ ନଳା ରେ ନାଗ ନାଗୁଣୀ ଖେଳୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।


ଏହି ନାଗ ନାଗୁଣୀ ଙ୍କ ମିଳନ ଦୃଶ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଏହା ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ତାହେଲେ ବବନ୍ଧୁଗାଁ ଏହି ମିଳନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ବହୁ ଜାଗା ରେ ମାନେ ଗାଁ ଗହଳି ମାନ ଙ୍କ ରେ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଇଥାଏ ଏହି ନଗ ନାଗୁଣୀ ଙ୍କ ମିଳନ ଓ ଏହି ମିଳନ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ବହୁ ଲୋକ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇ ଦେଖୁଥିବେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ମିଳନ ସମୟ ରେ ସେତେବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ ଯେତେବେଳେ ନାଗ ନାଗୁଣୀ ମିଳନ ସମୟ ରେ ସେମାନେ ଲଞ୍ଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଠିଆ ହୋଇ ଖେଳୁଥିବାର ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ଗାଁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି କଲେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମ କରିବା ସମୟରେ ଧରି ନେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ। ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଯାହା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.