Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ଶୁଭାଶିଶ ଓ ଆନିଶା (Subhasis Aanisha) ଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖିବା ପାଇଁ କିପରି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜ ଝିଅ ର ଫଟୋ କୁ ଅନିଶା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସୁଭାସିସ ଓ ଅନିଶା ଶର୍ମା ଙ୍କ ଝିଅ କୁ ଦେଖିବା ଓ ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ସୁଭାସିସ ଓ ଅନିଶା ଶର୍ମା ଙ୍କ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡେ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ମାନେ ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ପ୍ରଥମେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ ଓ ପରେ ପରେ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ବସିଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି ।

ଅନିଶା ଓ ଓ ସୁଭାସିସ ତାଙ୍କ ଝିଅ ର ଫଟୋ କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ର ନାମ ରଖିଛନ୍ତି ଭିୟୋନା ଶର୍ମା । ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କାଲୀ ଭିୟୋନା ଶର୍ମା ଙ୍କ ଏକୋସିଆ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହି ଏକୋସିଆ ଫଟୋ ଅନିଶା ଓ ସୁଭାସିସ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଫଟୋ ରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ହାତ ରେ ଏକ ସୁନା ର କଙ୍କଣ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଓ ଏହି କଙ୍କଣ ଟି ଅନିଶା ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.