Breaking News

ହେ ପ୍ରଭୁ ! ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କୁ (Sailendra Samantaray)ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଦୁଖ ଖବର ଶୁଣିଲେ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯିବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଦୁଖ ଖବର ଆସିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଦୁଖ ଖବର ଆସିଛି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଦୁଃଖ ର ଖବର ଟି କଣ ରହିଛି ।


ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ କମ ବୟସ ରୁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଏକ ୟୁ ଟ୍ଯୂବ ଚ୍ଯାନେଲ ରେ କିଛି ଆଲବମ ଗୀତ କୁ ନେଇ ଜବରଦସ୍ତ ନାଚ କରି ଅଳ୍ପ ଦିନ ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ । ପରେ ଆଲବମ ଦୁନିଆ ଜଗତ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ନାଚ ଦେଖାଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ।


ଆଲବମ ଦୁନିଆ ପରେ ସେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କିଛି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଦୁଃଖ ଖବର ଆସିଛି ଯେ , ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଲାଇଟ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ପଡିଥିଲା ଓ ଏହି ଲାଇଟ ପଡିବା ଫଳ ରେ ତାଙ୍କର ରେଟିନା ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ଓ ଡାକ୍ତର ମାନେ ତାଙ୍କ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା ଟି ନିଜେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଘରେ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *