Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା (Zeena Samal) ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରୁଦ୍ର (Rudra) ତାଙ୍କୁ ସାଇକେଲରେ ବସି ବୁଲେଇଲେ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କିଛି ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ବା ପ୍ରେମିକ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜେନ ଲୋକ ପ୍ରିୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ କ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ମାଧ୍ୟମ ରେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି କୁ ପାଇଥିଲେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଜିନା ସାମଲ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜିନା ଙ୍କୁ ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ତାଙ୍କ କ୍ଯାରିୟର ଆଲବମ ଦୁନିଆ ରୁ କରିଥିଲେ ଓ ସେ ଆଲବମ ହିରୋଇନ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ ଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଜିନା ଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ କରାଯାଇଥିଲା ଓ ଏହି ସୋ ର ନାମ ରଖାଯାଇଥିଲା ଜିନା ର ଜୀବନ ସାଥି । ଏହି ସୋ ସମସ୍ତ ରାଉଣ୍ଡ ପରେ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ ରୁଦ୍ର , ତେବେ ଜିନା ଓ ରୁଦ୍ର ପରସ୍ପର କୁ ସେହି ସୋ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ କିଛି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ରେ ଜିନା ଓ ରୁଦ୍ର ଗୋଟିଏ ସାଇକେଲ ରେ ରୁଦ୍ର ଚଲାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଜିନା ପଛ କେରିୟାଲ ରେ ବସିଛନ୍ତି ଓ ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓ ରେ ରୁଦ୍ର ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଛୋଟ ବେଙ୍ଗ କୁ ନେଇ ଜିନା ଙ୍କୁ ଡରାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *