Breaking News

ଓଡିଶାର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି (aparajita mohanty) ଙ୍କ Life Style ଓ Biography

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆପଣ ମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ବସେ ରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛୁକ ଥାଆନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଆମେ ଏମିତି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯାହାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବହୁତ ଆଗକୁ ଯାଇପାରିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବା ଡ୍ରିମ ଗାର୍ଲ ଭାବେ ପରିଚିତ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯେ ସେ ହିନ୍ଦୁ ନା ମୁସଲମାନ , ଏହି କଥା ଟି କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଇଚ୍ଛୁକ ଅଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଟିକି ଅପା ବା ଡ୍ରିମ ଗାର୍ଲ ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ , ବନ୍ଧୁଗଣ ଅପରିଜିତା ମହାନ୍ତି ମେ ମାସ ୧୫ ତାରିଖ ୧୯୬୫ ମସିହା ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଜନ୍ମ ବୟସ ଅନୁଯାୟୀ ଅପରାଜିତା ଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ୫୬ ବର୍ଷ ବୟସ । ସେ ୧୯୮୭ ମସିହା ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ନବେ ଦଶକ ର ସୁପର ଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।


ବନ୍ଧୁଗଣ ଅପରାଜିତା ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ସହ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେମିତି ଉଦଣ୍ଡି ସୀତା,ଜୋର ଜାର ମୂଳକତାର ,ଚକା ଭଉଁରୀ ଭଳି ଅନେକ ସୁପର ସୁପର ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଅପରିଜିତା ମୁସଲମାନ ପରିବାର ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ବାପା ମୁସଲମାନ ହୋଇଥିବା ସମୟ ରେ ମା ହିନ୍ଦୁ । ବିବାହ ପରେ ଅପରିଜିତ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାର ବୋହୁ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେ ବହୁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଧାମ ପ୍ରତି ବିଶ୍ଵାସଃ ଅଛି ସେ ଆଲ୍ହା ଓ ରାମ ଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଘରେ ଭଗବାନ ଜଗନ୍ନାଥ ଓ ଯୀଶୁ ଉଭୟ ପୂଜା ପାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅପରାଜିତା ଜେଜେମା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *