Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ କରିଲେ ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଆଙ୍କର ଶୋଭନା ମିଶ୍ର (Shovanaa Mishra)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆମ ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଆଙ୍କର । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଆଙ୍କର ଜଣକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦି ଗ୍ରେଟ ଓଡ଼ିଶା ପଲିଟିକାଲ ସର୍କସ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ଶୋଭନା ମିଶ୍ର । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଶୋଭନା ମିଶ୍ର ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ଭିତରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଶୋଭନା କେଉଁଠି ଓ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ଓଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହଉଥିବା ଦି ଗ୍ରେଟ ଓଡ଼ିଶା ପଲିଟିକାଲ ସର୍କସ କମିଡି ସୋ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ , ଏହି ସୋ ଆପଣ ମାନେ ଜବରଦସ୍ତ କମିଡି ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସୋ ରେ ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ଶୋଭନା ମିଶ୍ର ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଶୋଭନା ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରି ଯାଇଛି ।

ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ରେ ଶୋଭନା ଙ୍କ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ କିଛି ସାଙ୍ଗସାଥି ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଓ ସରକାର ଗାଇଡଲାଇନ ଅନୁସାରେ ହୋଇଥିଲା , ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ରେ ଅଳ୍ପ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଆଙ୍କର ଶୋଭନା ମିଶ୍ର । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସୂଚନା ଟି ନିଜେ ଶୋଭନା ମିଶ୍ର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ କିଛି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *