Breaking News

ପ୍ରଥମ ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ତୋ ପାଇଁ ମୁଁ ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁଲସୀ (Roopashree Mahapatra) ଙ୍କ Family ଓ Life Style

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ତୋ ପାଇଁ ମୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ । ତାହେଲେ ସେହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ତୁଳଶୀ ଙ୍କୁ ଅପନ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ଆଜି ଆମେ ତୁଳସୀ ଙ୍କ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଅଜଣା ତଥ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା


ବନ୍ଧୁଗଣ ତୋ ପାଇଁ ମୁ ଧାରାବାହିକ ଟି ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଓ ଭଲପାଇବା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ମା ଚରିତ୍ର ନଜର ଆସୁଥିବା ତୁଳସୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ତୁଲସୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ରୂପାଶ୍ରୀ ମହାପାତ୍ର , ସେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରୁହନ୍ତି । ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ,ଶାଶୁ,ଶଶୁର ଓ କୁନି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ।


ତୁଳଶୀ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଓ ଏଥି ସହିତ ସେ ମଡେଲିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଆଗ୍ରହ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସେ ଆଗରୁ ଅନୁ କୌଣଶୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିନାହାଁନ୍ତି ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ହଉଛି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଧାରାବାହିକ । ବନ୍ଧୁଗଣ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯେମିତି ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ସୁନ୍ଦର । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖୁଥିବେ । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ହସାଇବା ସହିତ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ କନ୍ଦାଇ ଦେଇଥାଆନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମା ଚରିତ୍ର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

Babusan ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଘରକୁ ଫେରିଲା ବେଳେ, ତୃପ୍ତି କାହିଁକି ରାଗିଲେ ଦେଖନ୍ତୁ !

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିହାତି ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସମ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିଖିଚିତ ହେଉଥିବା ଅଲିଉଡ଼ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.