Breaking News

ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ଦୀପକ (deepak) ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସବୁଠି ବେଶ ପରିଚିତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ମାନେ କିଛି ନା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚା ରେ ଥାଆନ୍ତି ଯେମିତି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କୁ ନେଇ ହଉ ବା ନିଜ ଅଭିନୟ , ନାଚ କୁ ନେଇ ହଉ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାଆନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଠିକ ସେହିଭଳି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଦୀପାଳ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବାରେ ଲାଗିଛି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ,

ବନ୍ଧୁଗଣ ଅପନ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଆଗ ଧାଡ଼ି ର ଅଭିନେତା ହଉଛନ୍ତି ଦୀପକ । ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନିଜର ଯବରଦଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ , ଚଳଚିତ୍ର କୁ ସୁପର ହିଟ କରାଇବା ସହିତ ନିଜେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ରିଲ ଲାଇଫ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇବା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ କିଛି ନା କିଛି ଭିଡିଓ ହଉ ବା ଫଟୋ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ସେୟାର କରିଥାଆନ୍ତି ।


ବନ୍ଧୁଗଣ ଅପନ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଦୀପକ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ପରେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁ ସାରା ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାଆନ୍ତି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦୀପକ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରେ ଦୀପକ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନାଚୁଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ ପରେ ବେଶ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି ॥

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *