Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ବାବୁଶାନ (Babushan) ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି ନିଜ ପୁଅକୁ କିପରି ଖେଳାଉଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଆମେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥାଉ ଓ ବହୁତ କମ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ମା ଓ ସନ୍ତାନ ର ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମା ତାର ସନ୍ତାନ ସବୁକିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଏ। ଦୁନିଆ ର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମ୍ପର୍କ ହଉଛି ମା ଓ ସନ୍ତାନ ର ସମ୍ପର୍କ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖିଥିବେ ମା ତାର ସନ୍ତାନ କୁ ଗେଲ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଠିକ ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ସୁପର ଷ୍ଟାର ବାବୁଶାନ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତୃପ୍ତି କିଭଳି ତାଙ୍କ କୁନି ପୁଅ ସହ ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ଙ୍କ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି ଓ ଯାହାର ନାମ ରଖିଛନ୍ତି ସମର୍ଥ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବାବୁଶାନ ଙ୍କ ପିଲା ଦିନ ର ସାଙ୍ଗ ହଉଛନ୍ତି ତୃପ୍ତି , ବାବୁଶାନ ତୃପ୍ତି ଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ଭଲ ପାଇବା ବେଶୀ ଦିନ ଯାଏ ରହିନଥିଲା ମାନେ ଭଲ ପାଇବା ର ୨୦ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୪ ରେ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।

ବିବାହ ର ୭ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତୃପ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁ ଧରି ଗଲ କରୁଛନ୍ତି ଓ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଏହି ମା ପୁଅ ଙ୍କ ମଜା କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର Siriel ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି….

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ମିଠୁଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏକି ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲ୍ ରେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ ଆକ୍ଟର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.