Breaking News

ଆସନ୍ତା ୧୫ ରେ ଓଡିଶା ବନ୍ଦ ହେବ, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଖୋଲା ରହିବ କଣ ବନ୍ଦ ରହିବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ରେ ଓଡ଼ିଶା ବନ୍ଦ ଡକରା ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିବ ଖୋଲା ଓ କଣ ରହିବ ବନ୍ଦ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଲକଡାଉନ ହବା ଯୋଗୁ ଅନେକ ଲୋକ ଜୀବିକା ହରାଇଛନ୍ତି ଓ ଘରେ ମଧ୍ୟ ବସିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସରକାର ଏହି ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ରାଜ୍ୟ ରେ ଟୀକା କରଣ ବେଶ ଜୋରସୋର ରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟ ରେ ଏହି କୋଭିଡ ନିୟମ କିଛି ଟା ସ୍ଥାନ ରେ ସେହିଭଳି କଡାକଡି ଭାବେ ରହିଛି , ସେଥିପାଇଁ ବହୁତ ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ଯା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ପେଟ୍ରୋଲ ସହିତ ସମସ୍ତ ଖାଇବା ତେଲ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ବଢୁଛି ତାହା କହି ହେବ ନହିଁ , ତାହେଲେ ଏହି ତେଲ ର ଦର ଦିନ କୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୫ ତାରିଖ ରେ ଓଡ଼ିଶା ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରା କୁ ବାମଦଳ ନେଉଛନ୍ତି ଓ ସେମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ । ଏହା ସକାଳ ୬ ରୁ ୧୨ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରା ବାମଦଳ କରିଛନ୍ତି ଓ ସେମାନ ଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ , ଓ ବନ୍ଦ ଡାକରା ମୂଳ କାରଣ ହେଲା ଯେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ପେଟ୍ରୋଲ ,ଡିଜେଲ ଭଳି ଖାଇବା ତେଲ ର ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଏହି କାରଣରୁ ଗୁଗୁଲ କୁ ଦୋଷ ଦେଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁନିଆ ହଉଛି ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସତେ ଯେମିତି ବିନା ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *