Breaking News

ମାଡି ଆସୁଛି ଆହୁରି ୨ଟି ଘୂର୍ଣ୍ଣୀବଳୟ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବ, ଜାରି ହେଲା ହାଇ ଆଲର୍ଟ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା ଲଘୁଚାପ ବର୍ଷା , ଆଜିଠୁ ୪ ଦିନ ଯାଏ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ବର୍ଷା ହବା ର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକୁ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷ ରୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କରାଯାଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଠୁ ୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକାଂଶ ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହବ । କେତେକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମଧରଣ ବର୍ଷା ହୋଇପରେ ଏ ନେଇ ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ବିଶେଷ କରି ଉପକୂଳ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ର ବର୍ଷା ର ପ୍ରଭାବ ରହିବ ,ଉଅକୁଳ ଜିଲ୍ଲା ରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମଧରଣ ର ବର୍ଷା ହବ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ରେ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଗଞ୍ଜାମ,ଗଜପତି। କେନ୍ଦୁଝର,ମାୟୁରଭଞ୍ଜ,ଢେଙ୍କାନାଳ,ରାୟଗଡା , କନ୍ଧମାଳ,କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକୁ ହଳଦିଆ ଚେତାବନୀ ଜାରି ହୋଇଛି ।

ମାଲକାନଗିରି,କୋରାପୁଟ,ନବରଙ୍ଗପୁର,ଗଜପତି ଓ ଗଞ୍ଜାମ ରେ ବର୍ଷା ର ପରିମାଣ ଏହି ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକ ରେ ଅଧିକ ରହିବ । ଠିକ ସେହିଭଳି ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ପାଗ ଅନ୍ଧାର କରିବା ସହିତ କିଛି କିଛି ସ୍ଥାନ ରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ହୋଇପରେ । ପୁରୀ,ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଓ ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ରେ ସ୍ଵପଲ ରୁ ମଧ୍ୟମଧରଣ ର ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ନମାନି ଖସି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ, ପୋଲିସ ଦେଲା ପାହାରେ ଆଉ ତାପରେ…. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ କୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *