Breaking News

ଆସୁଛି ୨ଟି ବଡ ଲଘୁଚାପ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କରିଲା ସତର୍କ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବ ଖବର ଯେ 11 ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ , ଆସନ୍ତା 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ରେ 12 ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଓ ଏହି ସବୁ ଜଳ ଗୁଡିଉ ହଳଦିଆ ଚେତାବନୀ ଦେଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତା 11 ତାରିଖ ବଳ କୁ ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ତଥା ସଲଗ୍ନ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ , ଏବଂ ଉତ୍ତର ଆନ୍ଦର ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ଉପକୂଳ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଲଘୁଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଏହି ଲଘୁଚାପ ଫଳ ରେ ଆସନ୍ତା 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ରେ 12 ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହବା ର ସମ୍ବବନା ରହିଛି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷ ରୁ ସୂଚନା ଦିଆ ଯାଇଛି ଯେ 9 ତାରିଖ ଠୁ ସକଳ 10 ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 12 ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକ ହେଲା- ସୁନ୍ଦରଗଡ,ଝାରସୁଗଡା, ସମ୍ବଲପୁର,ଦେବଗଡ,ଅନୁଗୁଳ,କେନ୍ଦୁଝର,ମାୟୁରଭଞ୍ଜ ,ବାଲେଶ୍ବର,ନୂଆପଡ଼ା,ବରଗଡ଼,ସୁବର୍ଣପୂର ଓ ବଲାଙ୍ଗୀର ଆଦି ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଉକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକୁ ହଳଦିଆ ଚେତାବନୀ ଜାରି କରିଛି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ।


ବାଲେଶ୍ବର,ଭଦ୍ରକ,ଯାଜପୁର,କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,କଟକ,ଜଗତସିଂପୁର,ପୁରୀ,,ଖୋର୍ଦ୍ଧା,ନୟାଗଡ,ଗଞ୍ଜାମ,ଗଜପତି, କେନ୍ଦୁଝର , ଅନୁଗୁଳ, ଢେଙ୍କାନାଳ, କନ୍ଧମାଳ,ରାୟଗଡା, ସୁନ୍ଦରଗଡ ଝରସୁଗଡା, ସମ୍ବଲପୁର, ଦେବଗଡ, ବରଗଡ଼, ନୂଆପଡ଼ା, ବଲାଙ୍ଗୀର, କଳାହାଣ୍ଡି, ନବରଙ୍ଗପୁର ,ମାଲକାନଗିରି ଭଳି ଜିଲ୍ଲା ରେ କାଳ ବୈଶାଖୀ ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ନମାନି ଖସି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ, ପୋଲିସ ଦେଲା ପାହାରେ ଆଉ ତାପରେ…. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ କୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *