Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ shocking ଭିଡିଓ – ରଖେ ହରେ ତ ମାରେ କିଏ, ଟ୍ରକ ଧ-କା ହେଲା ହେଲେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କର କିଛି ହେଲା ନାହିଁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ରେ ଏକ ଢଙ୍ଗ ଅଛି ଯେ ରଖେ ହରି ମରିବ କିଏ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଜୀବନ ରେ ଆସୁଥିବା ବଡ ବଡ ବିପଦ କୁ ଭଗବାନ ଚାହିଁଲେ ସେ ସବୁ ବିପଦ ରୁ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରି ଥାଆନ୍ତି , ଆପଣ ଖାଲି ଭଗବାନ ଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ ରଖି ନିଜ ଟି୩ କେ ସାବଧାନ ଓ ସଚେତନ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ । ତାହେଲେ ସେହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ଙ୍କ ଉପରେ ଗୋଟେ ଟ୍ରକ ଚାଲିଯିବା ସତ୍ତ୍ବେ ମଧ୍ୟ ସେହି ବୃଦ୍ଧ ଲୋକ ଙ୍କୁ ସାମାନ୍ଯ ଆହତ ଲାଗି ନଥିଲା ଓ ସେଠାର ଥିବା ଲୋକ ମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ଦେଖି ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଓ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମୁଖ ରୁ ବାହାରିଥିଲା ଯେ ରଖେ ହରି ମାରେ କିଏ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ତାମିଲନାଡୁ ରାଜ୍ୟ ରେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ବୃଦ୍ଧହ ଜଣକ ଏକ ବସ ସତାଙ୍କ ନିକଟ କୁ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପଛ ପଟୁ ଏକ ଟ୍ରକ ଦ୍ରୁତ ଗତି ରେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଦଖା ଦେଇ ମଡେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଘଟଣା ସ୍ଥଳେ ଥିବା ଲୋକ ମାନେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଓ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୃଦ୍ଧା ଙ୍କ ନିକଟ କୁ ଦୌଡି ଯାଇଥିଲେ , ହେଲେ ଭଗବାନ ଙ୍କ କୃପା ରୁ ତାଙ୍କ ଶରୀର ରେ ଏକ ଆହତ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ନଥିଲା , ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ନିଜେ ଉଠି ଚଳିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ର ପ୍ରାୟ ୬ ମାସ ରୁ ଅଧିକ ହୋଇ ଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ।  ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ ଲକ୍ଷପତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.