Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କି ଯୁଗ ହେଲାରେ ନାରଣ! ପୋଲିସକୁ ପି-ଟି ଆ-ସା-ମୀ ଫେରାର, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଇ ଚୋର ଠୁ ମା-ଡ଼ ଖାଇଲା ପୋଲିସ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୋଲିସ ଚୋ-ର କୁ ଧରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା ବେଳେ ଚୋର ଏକ ବାଡି ସାହାର୍ଯ୍ୟ ରେ ପୋଲିସ କୁ ନିଧୂମ ଛେ-ଚି-ଛି ଚୋ-ର ,ଗାଁ ଦାଣ୍ଡ ରେ ପୋଲିସ କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ପୋଲିସ କୁ ମା-ଡ଼ ମା-ରି-ଛି ଚୋ-ର । ଚୋ-ର ର ମା-ଡ଼ ରେ କନେଷ୍ଟବଳ ଗୁରତର ଆ-ହ-ତ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେଉଁଠି ପୋଲିସ ମାନେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦବା ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ ଥାଆନ୍ତି ଆଜି ସେହି ପୋଲିସ ଅ-ସୁ-ରୀ-କ୍ଷି-ତ ଭାବେ ଏକ ଚୋର ଠୁ ମା-ଡ଼ ଖା-ଇ ଗୁରୁତର ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ସେଠାରେ ପୁଣି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ଏହି ଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଦେଇ ଚୋ-ର ଫେରାର । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଇଲୋ ପଂଚାୟତ ର ବାଲି ସାହି ଗ୍ରାମ ର , ହଁ ସେହି ପଂଚାୟତ ତୋଟା ସାହି ରେ ଥିବା ଏକ ମନ୍ଦିର ଓ ଏହି ମନ୍ଦିର ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ବୁଢୀ ଜାଗୁଲେଇ । ତାହେଲେ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ସାହିର ଲୋକ ମାନେ ଯାଇ ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ମନ୍ଦିର ରୁ କିଛି ମହତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଚୋ-ରୀ ହୋଇଛି ବୋଲି ।

ପୋଲିସ ମାନେ ଏହାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ଙ୍କୁ ଆଣିଥିଲେ , ତାହେଲେ କୁକୁର ଟି ସନ୍ଧାନ କରି କରି ବାଲି ସାହି ର ରତ୍ନାକର ବରାଳ ଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । କୁକୁର ସାଙ୍ଗ ରେ କନେଷ୍ଟବଳ ଜଣକ ଥିଲେ ଓ ସେ ଯାଇ ତାଙ୍କ କବାଟ ବାଡ଼େଇ ଡାକିଲେ କିନ୍ତୁ ରତ୍ନାକର ଙ୍କ ପୁଅ ଘରୁ ଏକ ମ-ର-ଣା-ସ୍ତ୍ର ଧରି ବାହାରିଥିଲା ଓ ପୋଲିସ ଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତି ତରକ କରିବା ସହିତ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହି ପୋଲିସ ଜଣକ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ରେ ଚିକିସ୍ଛା ହେଉଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସୁଛି ୨ଟି ବଡ ଲଘୁଚାପ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କରିଲା ସତର୍କ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବ ଖବର ଯେ 11 ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *