Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ Exclusive ଭିଡିଓ – ମାତ୍ର ୨୮ ଘଣ୍ଟା ରେ ତିଆରି ହୋଇଗଲା ୧୦ ମହଲା ର ବିଲ୍ଡିଂ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା କେଉଁଠି ହୋଇଛି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏମିତି କିଛି ଭିଡିଓ ଥାଏ ଯାହା ଶୁଣିଲେ ବିଶ୍ଵାସ ହୁଏ ନହିଁ ଯେ ଏହାଭଳି ହୋଇଥିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ଜିନିଷ କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥିବ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହିଭଳି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଥା ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣିବା ପରେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସାମାନ୍ଯ ଏକ ବଖରା କରିବା ପାଇଁ ୧ ରୁ ଦେଢ ମାସ ଲାଗିଥାଏ ,୩ ରୁ ୪ ମହଲା ଘର କରିବା ପାଇଁ ମାସ ମାସ ଲାଗିଯାଇ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ତାହା ହଉଛି ଯେ ୧୦ ମହଲା ଘର ମାତ୍ର ୨୮ ଘଣ୍ଟା ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି , ଏହି କଥା ଟି ଜାଣିବା ପରେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭଳି ଆପଣ ଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିବ ଓ ବିଶ୍ଵାସ ମଧ୍ୟ ହେଉ ନଥିବ କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ କଥା ଟି ସତ ।

ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ଚୀନ ଦେଶ ରେ ଚାନସା ସହର ରେ ଏହିଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏଠାରେ ମାତ୍ର ୨୮ ଘଣ୍ଟା ୪୫ ମିନିଟ ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା ଏକ ୧୦ ମହଲା ବିଲ୍ଡିଂ । ୧୦ ମହଲା ବିଲ୍ଡିଂ ପାଇଁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି କାମ ଚାଲୁଥିବା ସମୟ ରେ ମାତ୍ର ଚୀନ ରେ କେଇ ଘଣ୍ଟା ରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ୧୦ ମହଲା ବିଲ୍ଡିଂ । ଏହି ବଡ ଅପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପ୍ରିଫାବ୍ରିକେଟେକ କନଷ୍ଟ୍ରକ୍ସନ ସିଷ୍ଟମ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇ ପାରିଛି । କମ୍ପାନୀ ର ଢାଞ୍ଚା ପ୍ରଥମେ କାରଖାନ ର ପରିସର ରେ ଗଢା ଯାଇଥିଲା ଓ ସେଗୁଡିକ ଟ୍ରକ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ରେ କୋଠା ନିର୍ମାଣ ସ୍ଥାନ କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଓ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁସାରେ ଖଞ୍ଜା ଯାଇଥିଲା । କରେଣ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଗୋଟିଏ ଠାକ ଉପରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଥାକ ଥୋଇ ଥିଲେ ଓ ଘର ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହବା ପରେ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ନଟ ବୋଲ୍ଟ ଭିଡିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ଏଠି ସହିତ ଘର କୁ ବିଜୁଳି ଓ ପାଣି ର ସଂଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ମା Lakhmi କୃପାରୁ ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ଏହି 5ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ହୀରା ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ଚମକି ଉଠିବ, ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅଛିତ !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମ ଜୀବନ ରେ ଚାଲିଥିବା ସୁଖ ଓ ଦୁଃଖ ଆଦି ଗ୍ରହ ମାନକର ଗତି ବିଧି ଉପରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.