Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ମୋହନା (chhandita padhi) ଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ଫଟୋ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜ ପରିବାର ଫଟୋ ମୋହନା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ କେଉଁମାନେ ରହୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା ଓ ମୋହନା ଙ୍କ ର ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ପ୍ରସାରିତ ହେବା କୁ ଯାଉଛି , ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ର ନାମ କଣ ରହିଛି ଓ ଏହା କେଉଁ ଟିଭି ଚ୍ଯାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ମୋହନା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ଛନ୍ଦିତା ପାଢୀ । ତାହେଲେ ତାଙ୍କର ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତୋ ଅଗଣାର ତୁଳସୀ ମୁଁ ରେ ଦେଖିଥିବେ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ମନ ରୁ ଯାଇନାହିଁ । ତାହେଲେ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ତାରା ତାରିଣୀ ରେ ଧାରାବାହିକ ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ନାମ ଥିଲା ମୋହନା । ସେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ମୋହନା ନାମ ରେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହବା ପରେ ସେ ଆଉ କୋଉ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଲକଡାଉନ ହବା ଯୋଗୁ ସେ ତାଙ୍କ ନିଜ ଗାଁ ଙ୍କୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସେଠାରେ ରହି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ବହୁତ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ମୋହନା ବା ଲିସା ଙ୍କ ର ଆଗକୁ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଆସୁଅଛି ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ର ନାମ ହଉଛି ମଙ୍ଗୁଳା କନ୍ୟା ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ପୁଣି ଠାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଚନ୍ଦନ,ତୁଳସୀ ଓ ଲିଶା । ତାହେଲେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବା କୁ ଯାଉଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ-

About admin

Check Also

ସନ୍ତାନ Film ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସନ୍ଦୀପ ଆଜି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି କିଛି ଏପରି ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ, ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନୀ ଆଉ ପରିବାର…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ୯୦ ଦଶକରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଆକ୍ଟର ଭାବେ ସନ୍ଦୀପ କୁ ଆପଣମାନେ ବେଶ୍ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ।ଖାସ୍ କରି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.