Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ Viral ଭିଡିଓ – ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା କମ ନମ୍ବର ଆସିବାରୁ ଛା-ତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ହା-ତ କା-ଟି ଦେଲେ ଆଉ ତାପରେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ କରୋନା ପ୍ରଭାବ ରୁ ସବୁକିଛି ବନ୍ଦ ଅଛି ଯାହା ର ପ୍ରଭାବ ରେ ଜୀବନ ଜୀବିକା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ସହିତ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦଶମ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଦଶମ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ କରିଥିଲେ କେବଳ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ର ଇଣ୍ଟରନାଲ ଓ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ର ଟେଷ୍ଟ ପରୀକ୍ଷା ଓ ବାର୍ଷିକ ପରୀକ୍ଷା କୁ ମିଶାଇ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦଶମ ଫଳାଫଳ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ପାସ ହାର ପିଲା ପାସ କରିଛନ୍ତି ୯୭.୮୯ ପ୍ରତିଶତ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ନିଜର ଫଳା ଫଳ କୁ ନେଇ ଅ-ସ-ନ୍ତୋ-ଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ସମୟ ରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ହା-ତ କା-ଟି ଦେଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ନିଜର ଫଳାଫଳ କୁ ନେଇ ପୁରୀ ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିର ସମସ୍ତ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଫଳାଫଳ କୁ ନେଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ହା-ତ କା-ଟି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ଏହି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ସ୍କୁଲ ପ୍ରାୟ ଅଧିକାଂଶ ପିଲା ବହୁତ କମ ନମ୍ବର ରଖିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ହାତ କା-ଟି ଦେଇଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସରକାର ସ୍କୁଲ ର ପିଲା ବହୁତ ଭଲ ମାର୍କ ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରାଇଭେଟ ସ୍କୁଲ ରୁ ପିଲା ଙ୍କୁ ବହୁତ କମ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ କଣ ଆମ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଏତେ ଖରାପ ବୋଲି ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ନିକଟ ରେ କହିଛନ୍ତି ଓ ମାର୍କ ବଢାଇବା କୁ ସରକାର ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଏହି କାରଣରୁ ଗୁଗୁଲ କୁ ଦୋଷ ଦେଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁନିଆ ହଉଛି ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସତେ ଯେମିତି ବିନା ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *