Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ସହ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ୨୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ବହୁ ଗାୟକ ଗାୟିକା ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ମାନେ ସୁ ମଧୁର କଣ୍ଠ ରେ ଗୀତ ଗାଈ ଆଜି ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଏହ ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଏମିତି ଏକ ଗାୟିକା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯିଏ କି ବହୁ ସାରା ଫିଲ୍ମ ଓ ଭଜନ ରେ ଗୀତ ଗାଈ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛି ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଗାୟିକା ସୁପର ହିଟ ଗୀତ ପାଇଁ ବହୁ ଫିଲ୍ମ ସୁପର ହିଟ ହୋଇ ପାରିଛି ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଅଛି ଯାହା ଫିଲ୍ମ ର ଷ୍ଟୋରି ଅପେକ୍ଷା ଦର୍ଶକ ମାନେ ସେହି ଚଳଚିତ୍ର ସମସ୍ତ ଗୀତ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି , ତାହେଲେ ଏହି ଗୀତ କୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଗାୟକ ଗାୟିକା ମାନେ ଥାଆନ୍ତି । ତାହେଲେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ସୁପର ହିଟ ହବା ପଛ ରେ ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ମାନ ଙ୍କ ଅବଦାନ ବେଶ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଅନେକ ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ନିଜ ସୁ ମଧୁର କଣ୍ଠ ରେ ଗୀତ ଗାଈ ବେଶ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥାଆନ୍ତି ଓ ତାହାଲେ ଆଜି ସେହିଭଳି ଏକ ଗାୟିକା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ।

ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମାନ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ଜାଣିବେ ଥିବେ ଯେ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଗୀତ ଗାଇବା ସହିତ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଭଜନ ରେ ମଧ୍ୟ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି । ଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଆଗରୁ ନିବେଦିତ ନାମରେୟ ନାମ ରେ ବେଶ ପରିଚିତ । ତାହେଲେ ସେ ୧୯୬୯ ମସିହା ଜାନୁୟାରୀ ୧ ତାରିଖ ଦିନ କଟକ ର ତୁଳସୀ ପୁର ଠାରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତା ପରେ ସେ ୧୯୯୨ ମସିହା ରେ ସାର୍ଥକ ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପାନୀ ର ମାଲିକ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।


ବିବାହ ପରେ ନିଜ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମ ରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଆର କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ୧୯୯୩ ମସିହା ରେ ତାଙ୍କର ଯାଆଁଳ ପୁଅ ଜନ୍ମ ନେଇଥିଲେ । ସେମାନ ଙ୍କ ନାମ ହଉଛି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଓ ସାର୍ଥକ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଭିଡିଓ ରେ ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରୁ ଦୁଇ ପୁଅ ଙ୍କ ର ମା ଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଓ ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ଗୁନଗୁନ (Gungun) ଙ୍କ ହଳଦୀ ରସମର ଫୁଲ ଭିଡିଓ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *