Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ Shocking ଭିଡିଓ – ଭାରତରେ ଏକ ଏମିତି ଗାଁ ରହିଛି ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତି ପରିବାରରେ ଯାଆଁଳା ଛୁଆ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଭାରତ ରେ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ମେ ଜାଗା ଅଛି ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହସ୍ୟମୟୀ ଭାବ ରେ ରହିଛି । ଏହି ରହସ୍ୟମୟୀ ଭିତରୁ କିଛି ପ୍ରମାଣ ମିଳି ତାହା ରହସ୍ୟ ଘେର ରୁ ବାହାରେ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ବହୁ ସ୍ଥାନ ରହିଛି ଯାହା ଏବେ ବି ରହସ୍ୟମୟ ଘେର ରେ ରହିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଗାଁ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁ ଗାଁ ରେ ପ୍ରତିଟି ପରିବାର ରେ ଯାଆଁଳ ଛୁଆ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହାର ରହସ୍ୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡ଼ିନାହିଁ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗାଁ ବିଷୟ ରେ ,

କେରଳ ର ମାଲପୁରମ ଜିଲ୍ଲାର ପୋଧିନୀ ଗଗାଁ , ଦେଶ ର ସବୁ ସାଧାରଣ ଗାଁ ଭଳି ଏହି ଗାଁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଗାଁ ରେ ଛୋଟ ଛୁଆ ଜନ୍ମ ହବା କୁ ନେଇ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି । ଏହି ଗ୍ରାମ ରେ ପ୍ରାୟ ୨୦୦୦ ପରିବାର ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ଖାସ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ଗାଁ ରେ ଅନେକ ଛୁଆ ଯାଆଁଳ ହୋଇ ଜନ୍ମ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଗ୍ରାମ ରେ ୨୨୦ ଯୋଡ଼ା ଯାଆଁଳ ଛୁଆ ଅଛନ୍ତି । ଏହା କେବଳ ଭାରତ ପାଇଁ ଏକ ବିରଳ ଗାଁ ଦୃଶ୍ୟ ନୁହେଁ ଏହା ବିଶ୍ବ ପାଇଁ ଏକ ବିରଳ ଗ୍ରାମ ବୋଲି ପରିଚିତ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଗାଁ କୁ ଯଦି ଆପଣ ଯିବେ ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ କାରଣ ଯୁଆଡେ ଦେଖିବେ ସବୁ ଆଡେ ଯାଆଁଳ ଛୁଆ ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ତିନି ପିଢୀ ହୋଇଗଲାଣି ଯାଆଁଳ ଛୁଆ ହବା ର ଓ ଏହାର ରହସ୍ୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ ସନ୍ଧାନ କରି ପରି ନାହାଁନ୍ତି । ଏହି ଗ୍ରାମ କୁ ବହୁତ ଲୋକ ଆସିଥାନ୍ତି ଏହି ଯାଆଁଳ ଛୁଆ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ କହିଥାନ୍ତି ମରିଯାଇଥିବା Lokaଙ୍କ ଏହି ସାମାନ୍ ଘରେ ଜମା ବି ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହିସବୁ ଦିନିଷ ନହଲେ ମିଳିଥାଏ ଏହି ସବୁ ସଂକେତ !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଗରୁଡ଼ ପୁରାଣ ରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଗରୁଡ଼ କୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଏପରି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.