Breaking News

ସରିଗଲା ଜୁନ ମାସ ର ସାପ୍ତାହିକ ଶଟ୍ ଡାଉନ୍ ଓ ଆଂଶିକ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ବାକି ଅଛି ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ଓ ଏହା ପରେ ସରକାର କଣ୍ ରହିଛି ନୂଆ ଗାଇଡି ଲାଇନ ।।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ସାରିବାକୁ ଯାଉଛି ଆଂଶିକ ଲକ ଡାଉନ ତାହେଲେ ଜୁଲାଇ ମାସ ରେ କଣ ନୂଆ ଗାଇଡ ଲାଇନ । କେଉଁଜିଲ୍ଲା ଲକ ଡାଉନ ଉଠିବ ନା ଜିଲ୍ଲା ମାନ ଙ୍କ ରେ କଡାକଡି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ସେ ନେଇ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ 12 ତାରିଖ ରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରେ ମହାପ୍ରଭୁ ଙ୍କ ରଥଯାତ୍ରା । ତାହେଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଜୀବନ ଜୀବିକା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ କଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ତାହା ଜଣା ପଡିଯିବ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କରୋନା ଆକ୍ଟିଭ କେସ ରେଡ ଜୋନ ରେ ରହିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା,କଟକ,ଯାଜପୁର ଓ ବାଲେଶ୍ବର । ସେହିଭଳି ପଜିଟିଭ ରେଟ ରେଡ ଜୋନ ରେ ଅଛନ୍ତି ଯାଜପୁର,ଖୋର୍ଦ୍ଧା ,ବାଲେଶ୍ବର । ଏହି 3 ଟି ଜିଲ୍ଲା ରେ ପଜିଟିଭ ରେଟ ୭.୫ ପ୍ରତିଶତ ରୁ ଅଧିକ ରହିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ୩ ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୦୦୦ ଅଧିକ ଆକ୍ଟିଭ କେସ ରହିଛି । ସେହିପରି ପୁରୀ ,ନୟାଗଡ,ରେ ପଜିଟିଭ ରେଟ ୭.୫ ପ୍ରତିଶତ ରହିଛି ।

ତାହେଲେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟ ରେ ଜଣା ପଡିଯିବ ଯେ ରାଜ୍ୟ ଙ୍କ ର କଣ ରହିବ ରଣନୀତି ଏହି ଜୁଲାଇ ମାସ ରେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ଜୁଲାଇ ମାସ ରେ ୪ ଟି ଜିଲ୍ଲା ରେ ଅଧିକ ଫୋକସ ରହିବ ସରକାର ଙ୍କ ସେହି ଜିଲ୍ଲା ହଉଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା,କଟକ,ପୁରୀ,ଯାଜପୁର । ଏହି ମାସ ର ସାପ୍ତାହିକ ସଟ ଡାଉନ ସରିଯାଇଛି ଓ ଆଂଶିକ ଲକଡାଉନ ଆସନ୍ତା ୨ ଦିନ ମଧ୍ୟ ରେ ସାରିବାକୁ ଯାଉଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣିଥରେ କମିଲା ସୁନା ଦର, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ଟଙ୍କାରେ ପହଁଚିଲା ସୁନା ଦାମ !

ତେବେ ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ଉନି କମିଛି ସୁନା ଦର 22 କ୍ୟାରେଟ ଓ 24 କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ଦାମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.