Breaking News

ଦାନ ମାଝୀଙ୍କ ଝିଅ ମାଟ୍ରିକ ପାସ କରିଲେ, ଗାଁ ରେ ଖୁସିର ଲହରି, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ମିଠା ବାଣ୍ଟିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଦାନ ମାଝୀ ଙ୍କ ଝିଅ ଚାନ୍ଦିନୀ ମାଝୀ ମାଟ୍ରିକ ପାସ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମାଟ୍ରିକ ଫଳାଫଳ ବାହାରିଥିଲା ଓ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ରେ ଚାନ୍ଦିନୀ ମାଝୀ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଝିଅ ର ପାସ ହବା ଖୁସି ରେ ବାପା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଆଜି କୁ ପଡ଼େ ବର୍ଷ ତଳେ ମାନେ ୨୦୧୬ ରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ର ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର ବ୍ଲକ ର ମେଲାଘରା ଗାଁ ଦାନ ମାଝୀ ଅର୍ଥ ଅଭାବ ରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଶବ କୁ ନିଜ କାନ୍ଧ ରେ କାନ୍ଧେଇ ୧୦ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋହି ଆଣିଥିଲେ । ଦାନ ମାଝୀ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଶବ କୁ କାନ୍ଧେଇ ନେଉଥିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଚାନ୍ଦିନୀ ପଛେ ପଛେ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିଲା ଓ ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଭାଇରାଲ ହବା ପରେ ବହୁ ବକଟି ସହାୟ ର ହାତ ବଢାଇ ତାଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଦାନ ମାଝୀ ଙ୍କୁ ଆମ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହାୟ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଘଟିବାର ୫ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି ଦାନ ମାଝୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଚାନ୍ଦିନୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଏହି ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ୨୮୦ ମାର୍କ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଳାଫଳ କୁ ନେଇ ଗାଁ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ନମାନି ଖସି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ, ପୋଲିସ ଦେଲା ପାହାରେ ଆଉ ତାପରେ…. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ କୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *