Breaking News

୧୦ ଟଙ୍କାରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ! ଆପଣ ବି ପାଇପାରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ?

ଆଜିର ଏହି ଯୁଗରେ ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଏକାକୀତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସାଥୀଟିଏ  ଖୋଜନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଠାରେ ପୁଅମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରଖିପାରନ୍ତି ନହିଁ , ତେଣୁ ସେମାନେ କେବଳ ସ୍ୱଳ୍ପ  ସମୟ  ଦେଇ ସେମାନଙ୍କର ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ  ବାଣ୍ଟନ୍ତି | ଏହି ଖବରରେ ଆପଣ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ପାଇବେ |

ଯେଉଁଥିରୁ ପ୍ରଥମଟି ହେଉଛି ଏଠାରେ, ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ମାତ୍ର 20 ମିନିଟ୍ | ହଁ, ଚିନ୍‌ର ଗୁଆଣ୍ଡୋଙ୍ଗ ପ୍ରଦେଶରେ ଯେ କୌଣସି   ପୁଅ  ମାତ୍ର 10 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ 20 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ଝିଅ ଭଡାରେ ନେଇପାରିବେ । ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ  ଯେ ଗୁଆଣ୍ଡୋଙ୍ଗର ‘ହୁଆନ ପ୍ରଦେଶ ରେ ଏକ ବିଶେଷ ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟୋର ଅଛି | ଯେଉଁଠାରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଝିଅମାନେ ଭଡା ରେ ମିଳିଥାନ୍ତି |

ଯେ କୌଣସି ପୁଅ କିମ୍ବା ପୁରୁଷ 10 ଟଙ୍କା ଦେଇ  ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଝିଅ କୁ  20 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭାବରେ ନେଇପାରିବେ | ଯଦି ଜଣେ ପୁରୁଷ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ  20 ମିନିଟରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଆଗାମୀ 20 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଦେୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତେବେ ଏଠାକୁ ଆସୁଥିବା ପୁଅ  ଏବଂ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନିୟମ ଏବଂ ନିୟମାବଳୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।

ଯେପରି କ କୌଣସି  ପୁରୁଷ ସେହି ସପିଂ ମଲରୁ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ  ବାହାରକୁ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଯଦି କୌଣସି ଝିଅ ତୁମ ସହିତ ବାହାରକୁ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ତେବେ ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ  ନେଇ ପାରିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଝିଅକୁ ଛୁଇଁ ପାରିବେ ନାହିଁ |

 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଚମତ୍କାର ବାଳକ ! ମାତ୍ର ୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ କରୁଛନ୍ତି ଏପରି କାମ , ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ବିଶ୍ବାସ କରିବେନି …

ଦୁନିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିଭା ଲୁଚିକି ରହିଥାଏ। ତା ଛଡା ସମସ୍ତଙ୍କ ଦ୍ଵାରା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *