Breaking News

୧୭ ଜଣଲୋକ ଖ-ରା-ପ କାମ କରିଥିଲେ, ପୁରା ମାମଲା ଜାଣି ପୁଲିସଙ୍କ ହୋସ ଉଡି ଯାଇଥିଲା…

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ। ମା’ର ଛାୟା ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରୁ ଉଠିବା ପରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସମେତ ଡରଜନେ ଲୋକ ଝିଅର ଜୀବ-ନକୁ ନ ଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୭ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ମାସ ଧରି ନା- ବାଳି- କାକୁ ବ-ଳା-ତ୍କା  ର କରିଥିଲେ। ପୁରା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସମେତ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଚିକକାମାଲୁରୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ମାନବିକତା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କକୁଲ ଜ୍ଜା-ଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ନିରୀହ ଝିଅକୁ ଲୋକ ମାସ ମାସଧରିବଳା  ତ୍କାରକରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏହି କୂଅରେ ଠେ-ଲିଦେବା ବାଲା ଆଉ କେହି ନଥିଲେ , ତାଙ୍କ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଥିଲେ| ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଗିରଫ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ପିଟିଆଇ ଅନୁଯାୟୀ, ୧୫ ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ପାଞ୍ଚ ମାସ ଜୈନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ ଆଠ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୯ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ପୋଲିସର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରୀଙ୍ଗେରୀ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝିଅର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କୁଗଣଦୁ  -ଷ୍କର୍ମକରିଥିଲେ। ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ (ଚିକକାମା) ଙ୍କ ସମେତ ଆଠ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କୁଗଣଦୁ  -ଷ୍କର୍ମକରିଥିଲେ। ଝିଅକୁ ଜୈନଶୋ -ଷଣକରିଥିବା ଅନ୍ୟ ନଅ ଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଚିକ୍କମା ସହିତ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ସେ ଏକ ପଥର କ୍ରସିଂ ୟୁନିଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ରେ ଆସିଥିଲେ, ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଜୈନଶୋ -ଷଣକରିଥିବା। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ତାଙ୍କୁଗଣଦୁ  -ଷ୍କର୍ମକରିଥିଲେ, ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁବ୍ଲାକ -ମେଲକରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଚିକ୍କମା ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ, ତା’ପରେ ସେ ସବୁ ଘଟିବାକୁ ଦେଲେ | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଆଇପିସିର ବିଭିନ୍ନ ଧାରାରେ, ଶିଶୁଅପ -ରାଧ ସୁରକ୍ଷା (ପକ୍ସୋ) ଅଧିନିୟମ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଏଣିକି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଏଟିଏମ୍ ରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇଲେ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଫାଇନ

ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କର ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖବର। ଏଣିକି ଏଟିଏମ୍ ରୁ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *