Breaking News

ହେ ଭଗବାନ, ମନ୍ଦିର ରୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ୬ ବର୍ଷର ପି-ଲା କୁ ଝା-ମ୍ପି ନେଲା ବାଘ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ,6 ବର୍ଷ ର ପି-ଲା ନିଜ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ସହିତ ଛତିଶଗଡ ସିହାୱା ଶୀତଳା ମଦିର କୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଏକ ବାଘ ସେହି 6 ବର୍ଷ ର ଶି-ଶୁ କୁ ଝା-ମ୍ପି ନେଇଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହି ଶି-ଶୁ ଟି କୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏଇ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛି ।

ତେବେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ରାଇଘର ବ୍ଲକ ତୁରୁଡ଼ିହିର ନରେନ୍ଦ୍ର ଗଣ୍ଡ ଙ୍କ ପରିବାର ଗତକାଲି ମା ଶୀତଳା ଦେବାକୁ ଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଛତିଶଗଡ ଯାଇଥିଲେ , ତେବେ ସିହାୱା ପାହାଡ ଚଢି ମା ଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ରେ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ରେ 6 ବର୍ଷ ପି-ଲା ଟି ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ଠାରୁ ଟିକେ ଆଗରେ ଯାଉଥିଲା ତେବେ ସେ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ହଠାତ ଏକ କଲରାପତିଆ ବାଘ ତାକୁ ଉପର କୁ ଲମ୍ପ ମାରି କ୍ଷଣିକ ଭିତରେ ଝ-ମ୍ପ ମାରିନେଲା ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ବାଘ ଟି ଝା-ମ୍ପି ନେଲା ସେହି 6 ବର୍ଷ ର ପି-ଲା କୁ , ତେବେ ସେଠାକାର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଓ ବନ ବିଭାଗ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଶିଶୁ ଟି କୁ ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ଅବସ୍ଥା ରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଓ ସେହି ମେଡିକାଲ ରେ ଡାକ୍ତର ପିଲା ଟି କୁ ମୃ-ତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ତେବେ କେତେ ଖୁସି ନେଇ ପରିବାର ଲୋକ ଆସିଥିଲେ ବୁଲିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଦୁଃ-ଖ ଖବର ମିଳିଲା ତାହା ସେ କେବେ ବି ଭୁଲି ପାରିବେ ନହିଁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.