ମଦ ନିଶାରେ ଦିଅର ପଡିଶା ଘର ଭାଉଜକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଏମିତି କାମ କରିଦେଲା

ପଡିଶା ଘରର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମଦ ନିଶାରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଭାବି ନେଲା ଯୁବକ, ମଦ ପିଇ ଦେଇ ପର ଘରେ ପଶି ଅନ୍ୟର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଧରି ଶୋଇଲା ଯୁବକ । ମଦୁଆ ଲୋକର ବଳୁଆ ଯନ୍ତ୍ର ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ଭାରି ମଜା । ସ୍ଵାମୀ କବାଟ ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ସ୍ତ୍ରୀ ପର ପୁରୁଷକୁ ଧରି ଶୋଇଛି । ଏହି କଥା କୁ ଶୁଣି ଆପଣ ହସି ବେ ନା ରାଗିବେ ନିଜେ ବି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ହଁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଜଣେ ଯୁବକ ମଦ ନିଶାରେ ଅନ୍ୟ ଘରେ ପଶିଗଲା । ପଡୋଶୀ ଘରର ମହିଳା କବାଟ ଖୋଲିଦେଲେ କିନ୍ତୁ କରେଣ୍ଟ ନଥିବାରୁ ଅନ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ କେହି କାହାର ମୁହଁ ଦେଖି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ତେଣୁ ପଡୋଶୀ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଭାବି ଘର ଭିତରକୁ ନେଇଗଲେ । ମଦ ନିଶାରେ ପଡୋଶୀ ଘର ଭାଉଜଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବି ସିଧା ଖଟ ଉପରକୁ ଟେକି ନେଇଥିଲା ଯୁବକ ।

ମହିଳା ବି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯାହା କଉଥିଲା ତାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲେ, ଧିରେ ଧିରେ ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ମଜା ଦେଉଥିଲା, ମହିଳା ବି ଏହି ମଜା ଉଠାଇ ଚାଲିଥିଲେ ରାତି ରେ ସାରା ଦୁହେଁ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଶୋଇ ପଡିଥିଲେ । ସକାଳୁ ଉଠି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ମୁହଁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଜେଇ ଗଲେ ଓ ଡରି ଗଲେ । ଦୁଇ ଜଣେ ଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଅବୁଝା ନଥିଲା । ଠିକ ଏହି ସମୟରେ ସ୍ଵାମୀ ଆସି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ।

ସ୍ଵାମୀ ଦୁହିଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଉଠିଲେ, ସ୍ତ୍ରୀ ଯେତେ ବୁଝେଇଲେ ବୁଝିଲେ ନାହିଁ, କହିଲେ ସେ ମଦ ନିଶାରେ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ତୁ କେଉଁ ନିଶା ରେ ଥିଲୁ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହିଁ, ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଝଗଡା ହେବା ପରେ, ସ୍ଵାମୀ ବୁଝି ଥିଲେ ଆଉ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Comment