Breaking News

ବଦଳି ଗଲା ରାନୁଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ | ଜାଣନ୍ତୁ ରାତା ରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିବା ରାନୁ ଏବେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ???

ଆଗ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିଯାଉଥିଲା | ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୋକେ ଭୁଲି ବି ଯାଉଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏବେ ଶୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦ୍ଵାରା କାହାରିକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ବେଶି ସମୟ ଲାଗୁ ନାହିଁ | କେହିବି ଭିଡିଓ ବନେଇ ଛାଡି ଦେଉଛନ୍ତି ଆଉ ଯଦି ଏହି ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଲାଗେ ତେବେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଆଉ ତାପରେ ସେ ଲୋକ ଯାହାର ଭିଡିଓ ଛଡ଼ାଯାଉଛି | ସେ ଫେମସ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଲୋକ ଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ମିଳୁଛି  ଏବଂ ମାଟିରେ ମଧ୍ୟ ମିଶି ଯାଉଛି |ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏଭଳି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ତେବେ ପ୍ରଥମରେ ଆସୁଛନ୍ତି ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ | ଆପଣମାନେ କୋଲକାତା ରେ ହାଓଡା ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିବେ ସେଠାରେ ହଜାର ହଜାର ଭିକାରି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଯିବେ | ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ ଭିକ ମାଗିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଗୀତ ଗାଉଥିଲେ | ଆଉ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଗାଇବା ଶୈଳୀ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା | ଆଉ ସେ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ରାନୁ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଗଲେ | ଆଉ ଯାହା ଫଳରେ ହିମେଶ ରସମୀଆ ଭଳି ଗାୟକ ତାଙ୍କୁ ଗାଇବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ତା ପରେ ରାନୁ ଆହୁରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ଅହଂକାର କଲେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କ ସଫଳତା ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇଗଲା |

ତା ପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଶୋନୁ ଆଜ୍ଞା ହଁ ଯେ କି ଜୋମାଟୋ ବୟ ର ଏକ ଭିଡିଓ ରୁ ବହୁତ ଫେମସ ହୋଇଥିଲେ | ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରେ କହି ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଜୋମାଟୋ ବୟ କେତେ କମଉଛ ଆଉ ସେ ହସିକି କହୁ ଛନ୍ତି ଯେ ୩୫୦ ଟଙ୍କା | ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ରୁ ସେ ଫେମସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ତାପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଡବବୁ ଅଙ୍କଲ | ଆଜ୍ଞା ହଁ , ସେ ଠାରେ ଏକ ବାହାଘର କୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ସ୍ଟେଜ ରେ ଏପରି ନାଚିଥିଲେ |ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା | ଏବଂ ଡବବୁ ଅଙ୍କଲ ରାତା ରାତି ହୋଇ ଗଲେ ଷ୍ଟାର | ଏହା ପରେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦା ଙ୍କ ସହ ନାଚିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ | ଏବଂ ନିଜେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *