Breaking News

ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଭିତରେ ପୁରା ବଦଳିଗଲେ ଅନୁଭବଙ୍କ ଭଣଞ୍ଜା ରାହୁଲ, ଗପ ହେଲେ ବି ସତର ଶିଶୁ କଳାକାର ଏବେ ଏମିତି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଶିଶୁ କଳାକାର । ଯିଏ କି ଆଜି କୁ ପ୍ରାୟ ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଫିଲ୍ମ୍ ସୁପର୍ ହିଟ ହବା ସହିତ ସେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ଆଉ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ହେଉଛି ଗପ ହେଲେ ବି ସତ ଯେଉଁଥିରେ କୁ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଓ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରାହୁଲ ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ରାହୁଲ ଯିଏ କି ଗପ ହେଲେ ବି ସତ ଫିଲ୍ମ୍ ପରେ ଆଉ କେଉଁଥିରେ ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି ସେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ସେ ବର୍ତମାନ ସେ ନିଜର ବଡ଼ି ବନେଇବା ରେ ବହୁତ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ରାହୁଲ ହେଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ଭଣଜା । ଅନୁଭବ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ରାହୁଲ ଙ୍କ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯାହାର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମହୁରତ କରାଯିବ ଓ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ରେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିବେ ତାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇନାଲ ହୋଇନାହିଁ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର Siriel ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି….

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ମିଠୁଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏକି ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲ୍ ରେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ ଆକ୍ଟର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.