Breaking News

ନବୀନ ସରକାର ମହିଳା ସ୍ଵୟଂ ସାହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ବଡ ଉପହାର, ଯଦି ଆପଣ ମିଶନ ଶକ୍ତି ରେ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଏହି ସୁବିଧା ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଏସଏଚଜି ଗ୍ରୁପ ଏକ ବଡ ଖବର, ବନ୍ଧୁ ପୂର୍ବ ରୁ ନବୀନ ସରକାର ଏସଏଚଜି ଗୃପ ସହାୟତା କରୁଇଥିବା ସମୟ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋଦୀ ସରକାର ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ମୋଦୀ ସରକାର ନବୀନ ସରକାର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଚଳିତ ବଜେଟ ରେ ମହିଳା ସଶକ୍ତି କରଣ ଦେଇଛନ୍ତି ମୋଦୀ ସରକାର ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ବଡ ଘୋଷଣା ଏହି ମହିଳା ମାନ ଙ୍କୁ ବୀନା ଶୁଦ୍ଧ ରେ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିବ । ଏହି ମୋଦୀ ସରକାର ଙ୍କ ଯୋଜନା ପୂର୍ବ ରୁ ନବୀବ ସରକାର ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ସମୟ ରେ ବିନା ଶୁଦ୍ଧ ରେ ଏସଏଚଜି ମହିଳା ମାନ ଙ୍କୁ ଏହି ଘୋଷଣା କରି ବେସ କଣ ଜିଣି ନେଇଥିଲେ ନବୀନ ସରକାର । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ମୋଦୀ ସରକାର 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ ରୁ ନବୀନ ସରକାର 3 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୀନା ଶୁଦ୍ଧ ରେ ରୁଣ ଦେବା କୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକଡ଼ ।

ତେବେ ଏହି ରାଜ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କ ଯୋଜନା କୁ 6 ମାସ ପରେ କେନ୍ଦ୍ର ବଜେଟ ରେ ଏହା ପ୍ରତିଫଳିତ ହୋଇଛି । ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଅନୁସରଣ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର । ଏହି ଯୋଜନା ରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଠାରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଦୁଇ ପାଦ ଆଗ ରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେତେବେଲେ ଭାରତ ର ସମସ୍ତ ଚାଷୀ ଙ୍କୁ ପାଇଁ ରୁଣ ଛାଡ କରିବାକୁ ରାଜନୈତିକ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ସେହି ସମୟ ରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କୃଶକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ କାଳିଆ ଯୋଜନା ବାହାର କରି ଦେଶ ବିଦେଶ ରେ ପ୍ରଶଂସୀୟ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଯୋଜନା ସରକାର ରୁଣ ଛାଡ ନୁହେଁ ବରଂ ଚାଷୀ ମାନ ଙ୍କୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଯୋଜନା ଟି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

୩୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭୁ ଭୋଳାନାଥ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଦୁନିଆରେ ସବୁ ଠାରୁ କୋଟିପତି ଅଟନ୍ତି ଏହି ୨ଟି ରାଶି, ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ନାହିଁ ତ !

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ରୂପରେ ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ଉଦୟ ହେବ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ରାଜା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.