Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡିଓ – ମାଳିକାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସତ ହେଲା ଏବଂ ମିଳିଲା ବଡ ପ୍ରମାଣ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ବ୍ରହ୍ମ କମଳ ଫୁଲ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା , ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଫୁଲ ରେ ଅନେକ ମାହାତ୍ମ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ଫୁଲ ଟି ଅତି ଦୁର୍ଲଭ ଓ ଦୁର୍ମୁଲ୍ୟ । ଏହା ଗୋଟିଏ ନିଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଋତୁ ରେ ଏହି ଫୁଲ ଟି ଫୁଟି ଥାଏ ଓ ଏହି ଫୁଲ କୁ ଫୁଲ ମାନ ଙ୍କ ସମ୍ରାଟ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ଅତି ପ୍ରିୟ ଫୁଲ ହଉଛି ଏହି ବ୍ରହ୍ମ କମଳ ବା ପାରିଜାତ ଫୁଲ ।

ଏଗୁ ସ୍ଵର୍ଗ ବା ଦେବଲୋକ ରେ ଫୁଟିଥାଏ , କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ଆଜି କାଲି ଏହି ଫୁଲ ଟି ଘର ବଗିଚା ମାନ ଙ୍କ ରେ ଫୁଟିବାକୁ ଲାଗିଲାଣି । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରାୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଗଛ ଲଗାଇଥାନ୍ତି ଓ ଯେବେ ଫୁଲ ଫୁଟିଥାଏ ସେହି ଫୁଲ ଟି କୁ ନେଇ ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଲୋକ ମାନେ ସମର୍ପଣ କରିଥାଆନ୍ତି । ଭାଗ୍ଯ ରେ ଥିଲେ ଏହି ଫୁଲ ଫୁଟିଥାଏ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ପୁରାଣ ଦ୍ଵାପର ଯୁଗ ର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଜଡ଼ିତ ରହିଛି ଏହି ଫୁଲ ବର୍ଷ କୁ ଦୁଇ ଠାରେ ଫୁଟିଥାଏ ତାହା ପୁଣି ରାତି ରେ , ଏହାର ଜୀବନ ସୀମା ୫ ରୁ ୬ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥାଏ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଘର ବଗିଚା ରେ ଫୁଟିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ତାହେଲେ ଠିକ ସେହିଭଳି ମହାପ୍ରଭୁ ଙ୍କ ଅତି ପ୍ରିୟ ବ୍ରହ୍ମ କମଳ ଫୁଟୁଛି ଅଚ୍ୟୁତ ନନ୍ଦ ଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ପଦ୍ମବନ ଆଶ୍ରମ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଅଚ୍ୟୁତ ଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ପଦ୍ମବନ ରେ ଏହା ବର୍ଷ ର ଆଷାଡ ମାସ ରେ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଫୁଟିଥାଏ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଫୁଟୁଛି । ଏହି ବ୍ରହ୍ମ କମଳ ଫୁଲ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭକ୍ତ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ସେଠାକାର ଜଣେ ଅଚ୍ୟୁତ ଙ୍କ ଭକ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫୁଲ ଟି ବର୍ଷ କୁ ତିନି ଥର ଫୁଟିଥାଏ ବୋଲି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ମାଳିକା ବଚନ ସତ ହେଲା ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଫୁଟିଲା ପାହାଡ ଉପରେ ପାହାଡରେ ରହିଛି ଦୈବୀ ଚିହ୍ନ ଆଉ ଦିବ୍ୟ କୁଣ୍ଡରେ ଫୁଟିଛି କଇଁ ଫୁଲ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଏମିତି ଏକ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *