Breaking News

ଘର ମାଲିକ ଝିଅମାନଙ୍କ ରୁମ ରେ ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରା ଲଗେଇଥିଲେ ତା’ପରେ ଦିନେ …

ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଏପରି କିଛି ଘଟିଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଶୁଣିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିପାରିବେ | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ପୋଲିସ ୪୭ ବର୍ଷର ଜମି ମାଲିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଅପରାଧ କ’ଣ ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ଜମିଦାର ତିନି ଝିଅଙ୍କ କୋଠରୀରେ ଏକ ଲୁକ୍କାୟିତ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ସେ ଝିଅମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖୁଥିଲେ |

କୋଠରୀରେ ହିଡ୍ଡେନ କ୍ୟାମେରା ଥିଲା:

ଝିଅମାନେ ଦକ୍ଷିଣ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଚାରୋଟି ବେଡରୁମ୍ ଅପ୍ ମାର୍କେଟ୍ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ରହି ପଢୁଥିଲେ | ଏଥି ସହିତ, ଏହି ମାମଲାରେ ଡିବି ମାର୍କ ପୋଲିସ ୧୯ ଡିସେମ୍ବରରେ ବିଭିନ୍ନ ଆଇପିସି ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ବୃଦ୍ଧ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବା ଜଣେ ସ୍ନାତକ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗିଫ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟ ରହିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ବାଳିକା କୋଠରୀରୁ ଲୁଚା ଯାଇଥିବା କ୍ୟାମେରା ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା

କିପରି ଖୋଜି ପାଇଲେ କ୍ୟାମେରା:

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତୁରନ୍ତ ଝିଅ  ମାନେ  ଆସି  ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ   କହିଥିଲେ  । ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଆଡାପ୍ଟର ତାଙ୍କ ଟିଭି ପାଇଁ ଏକ ଆଣ୍ଟେନା ବୁଷ୍ଟର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଝିଅମାନେ ଆଡାପ୍ଟରର ଫଟୋ ଉଠାଇ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ | ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଛଡା ହୋଇଛି କି?

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଜିଓର ଧମାକାଦାର ଦଶହରା ଅଫର, ବହୁତ କମ ପଇସା ରେ ଏବେ ମିଳିବ ଅଧିକ ଡାଟା, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଯେଉଁମାନେ ଜିଓ , ଜିଓ ଫୋନ ନେକ୍ସ୍ଟ ର ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବ ରୁ ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *