Breaking News

ଏହି ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ମା ହେବା ପରେ ଆଉ ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି – Ollywood

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମା ହେଲା ପରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡ଼ିଥିବା ହିରୋଇନ୍ ମାନେ ।।
୧- ଅର୍ପିତା ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ ଦୁର୍ଗା ଧାରାବାହିକ ରେ। ଅର୍ପିତା ଙ୍କ ର ଏକ ପୁଅ ।


୨- ମାହି- ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହୀ ଙ୍କୁ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର । ମାହୀ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ କୁ ଜନ୍ମ ଦେଉଛନ୍ତି ।


୩- ମଧୁସ୍ମିତା ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ପୂର୍ବ ରୁ ଦେଖିଥିବା ବଧୂ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ମଧୁସ୍ମିତା ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ । ମଧୁସ୍ମିତା ଙ୍କ ର ଏକ ପୁଅ ।


୪- ପ୍ରିୟା ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ। ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ।


୫ – ରାନୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ରାନୁ ଙ୍କୁ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ରାନୁ ଙ୍କ ର ଏକ ପୁଅ ।


୬- ଇପ୍ସିତା ଇପ୍ସିତା ବହୁ ସାରା ଆଲବମ୍ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଏଥି ସହିତ ସେ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦେଖୁଛନ୍ତି । ଇପ୍ସିତା ଙ୍କ ର ଏକ ଝିଅ ।


୭- ରାଲି ଓଡ଼ିଶୀ ନାଚ କରି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ରାଲୀ ସେ ବହୁତ୍ ସାରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦେଖିଥିବେ । ରାଲି ଙ୍କ ର ଏକ ଝିଅ ।


୮- ସ୍ୱୀଟି ମାନିନୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । ସ୍ଵୀଟି ଙ୍କ ର ଏକ ପୁଅ ।

୯- ମୋନାଲିସା – ଦେବାଶିଷ ମୋନାଲିସା ଦୁହେଁ ଆଲବମ୍ ଦୁନିଆ ରୁ ଭଲପାଇ ବସିଥିଲେ । ଦେବାଶିଷ ଓ ମୋନାଲିସା ଙ୍କ ର ଗୋଟେ ପୁଅ ଓ ଗୋଟେ ଝିଅ ଅଛି ।


୧୦- ମାମା ମିଶ୍ର ଆପଣ ମାନେ ମାମା ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ ସେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ଏଇ ହେଉଛନ୍ତି ମାମା ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *